Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering en installatie van transfer leidingwerk met bijhorende instrumentatie en het aanpassen van een process-installatie voor BBEPP (3 percelen)
Referentienummer: BBEPP-2022-JV-0909-648-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 44161000 Pijpleidingen
II.1.4.
Korte beschrijving
Mededingingsprocedure met onderhandelingen–
Kandidaatstellling voor Levering en installatie van transfer leidingwerk met bijhorende instrumentatie en het aanpassen van een procesinstallatie (3 percelen) voor de Pilot Plant voor het TRANSITION en MPT ( Microbial Protein Transition) project.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Transferleidingen met 5 koppelborden
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 44161000 Pijpleidingen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Mededingingsprocedure met onderhandelingen-
Kandidaatstelling voor Levering en installatie van transfer leidingwerk met bijhorende instrumentatie en het aanpassen van een procesinstallatie (3 percelen) voor de Pilot Plant voor het TRANSITION en MPT ( Microbial Protein Transition) project.
Perceel 2: Het aansluiten van 3 procestanks
Perceel nr.: 2
Perceel 3: Het aanpassen van een bestaande microfiltratie installatie
Perceel nr.: 3