Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31184709 - Levering van lichtboeien
Referentienummer: 31184709
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34515100 Markeringsboeien
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdrachtnemer dient in hoofdzaak het volgende te verrichten:
1. Het leveren van nieuwe lichtboeien;
2. Het repareren van beschadigde lichtboeien;
3. Het afvoeren van afgeschreven lichtboeien;
4. Het transporteren van lichtboeien.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
31184709 - het leveren van lichtboeien t.b.v. drijvende vaarwegmarkeringen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 44000000 Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten