2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien bermen en watergangen in de gemeente Buren
Beschrijving: De dienstverlening betreft het maaien van bermen en watergangen in de gemeente Buren. - Maaien van bermen en watergangen in de gemeente Buren; - Maaien/bestrijden van invasieve soorten verspreid over de gemeente. Circa €275.000,- per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De dienstverlening betreft het maaien van bermen en watergangen in de gemeente Buren. - Maaien van bermen en watergangen in de gemeente Buren; - Maaien/bestrijden van invasieve soorten verspreid over de gemeente
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: optioneel 4 maal met 1 jaar te verlengen