511737-2023 - ResultaatNederland-Eindhoven: Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uniformen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
II.1.4.
Korte beschrijving
Door middel van deze aanbesteding wil de gemeente Eindhoven o een overeenkomst sluiten voor de levering van uniformen voor de afdeling handhaving.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 320.000,00