511750-2019 - ResultaatNederland-Utrecht: Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Regio Randstad Zuid – realisatie BBV Havenspoorlijn 2020 K-006630
Referentienummer: K-006630
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45234000 Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure op grond van het ARN2016 deel II alsmede de Europese als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Spooraannemers.
Het project betreft werkzaamheden ten behoeve van bovenbouwvernieuwing in het kader van functiehandhaving en functiewijziging rondom het industrie- en havengebied Europoort op de Havenspoorlijn in het planjaar 2020.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdossier.