51179-2023 - MededingingBelgië-Dendermonde: Loonadministratiediensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - LOONADMINISTRATIE DOOR EEN SOCIAAL SECRETARIAAT
Referentienummer: 2023/002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79211110 Loonadministratiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 800 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft het ter ter beschikking stellen van een loonadministratiesysteem en het uitvoeren van de loonadministratie: productie lonen en loonfiches, dmfa aangiftes, fiscale fiches, …. Voor beide intergemeentelijk samenwerkingsverbanden