2. Procedure
Procedure
Titel: 31204340 RWS Ondersteuning QBLOK
Beschrijving: In onderhavige opdracht vraagt WVL ondersteuning bij het beheer, de actualisatie, de doorontwikkeling en de toepassing van QBLOK, de toedelingsmodule van het LMS en NRM. 2 jaar en optioneel 2x 1 jaar
Interne identificatiecode: 31204340
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 32104340 RWS Ondersteuning QBLOK
Beschrijving: In onderhavige opdracht vraagt WVL ondersteuning bij het beheer, de actualisatie, de doorontwikkeling en de toepassing van QBLOK, de toedelingsmodule van het LMS en NRM. 2 jaar met optie van 2x 1 jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan met 2x 1 jaar worden verlengd.