2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud openbare verlichting 2025
Beschrijving: De opdracht omvat het in hoofdzaak het groepsgewijs vervangen van straatverlichting op wegen met een verkeersfunctie. De opdracht gaat in hoofdzaak om het vervangen van; Circa 800 armaturen Circa 200 lichtmasten Circa 1.700 aansluitkastjes en het plaatsen van circa 15 nieuwe masten.
Interne identificatiecode: 2161322
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34993000 Straatverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting, 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1