2. Procedure
Procedure
Titel: SELECTIELEIDRAAD INNOVATIEPARTNER ICT REGIONALE OMROEPEN RIJNMOND EN RTV UTRECHT
Beschrijving: Zie Selectieleidraad. Zie Selectieleidraad.
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Selectieleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Rijnmond
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Selectieleidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 RTV Utrecht
Interne identificatiecode: 2