512216-2026 - Resultaat
Nederland – Snoeien van bomen – rooien bomen en calamiteiten snoei 2026 ev.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: rooien bomen en calamiteiten snoei 2026 ev.
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor het snoeien van bomen en calamiteiten snoei om de veiligheid, vitaliteit en ruimtelijk eontwikkelingen te bewerkstelligen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1