512224-2025 - Resultaat
Nederland – Verhuizingsdiensten – Verhuisdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verhuisdiensten
Beschrijving: Verhuisdiensten Verzorgen van verhuisprojecten binnen gemeente Tilburg alsmede ondersteuning bij de geplande verkiezingen (inrichten stemlocaties). Het aantal interne verhuizingen is niet bekend, maar waarschijnlijk 1 interne verhuizing per maand.
Interne identificatiecode: 2024-616-MV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Verhuisdiensten gemeente Tilburg Aanbestedende dienst raamt de opdracht op € 300.000,--. Binnen de gemeente Tilburg worden regelmatig verhuisprojecten uitgevoerd. Gemiddeld betreft dit een frequentie van één verhuisproject per maand. Er staan 3 verkiezingen gepland in de aangegeven contractperiode. Er kunnen hieraan geen rechten ontleend worden.
Interne identificatiecode: 1