512366-2023 - ResultaatNederland-Veenendaal: Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Opstellen Soortenmanagementplan en aanvragen gebiedsgerichte ontheffing van de Wet natuurbescherming.
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
II.1.4.
Korte beschrijving
Met de aanbesteding wenst de Gemeente met één opdrachtnemer de volgende doelstellingen te bereiken:
- Het verkrijgen van een generieke en gebiedsgerichte ontheffing in het kader van de Wet Natuurbescherming voor gebouwbewonende soorten (in ieder geval de gebouw bewonende vleermuizen, gierzwaluwen, huismussen en afhankelijk van het onderzoek ook voor huiszwaluwen, boerenzwaluwen en mogelijk de steenmarter) binnen de gehele gemeente Veenendaal.
- Een Soortenmanagementplan waarin wordt beschreven welke maatregelen moeten worden getroffen voor de instandhouding en verbetering van beschermde soorten en hoe de effecten van deze maatregelen gemonitord kunnen worden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.