2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bosutinib, axitinib, nilotinib en imatinib
Beschrijving: Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot aanschaf van meerdere farmaceutische producten, wenst HospiLim over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel.
Interne identificatiecode: 2025-HospiLim-115
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bosutinib
Beschrijving: Bosutinib
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Axitinib
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Nilotinib
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Imatinib
Interne identificatiecode: 4