See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Speelondergronden
Beschrijving: Met de aanbesteding willen we de volgende aandachtspunten aanpakken dan wel doelen bereiken: We willen bij enkele specifieke valondergronden in het verlengde daarvan ook zandbakkenzand en kunstgras t.b.v. bijvoorbeeld kunstgrastrapvelden uitvragen. Omdat deze qua type bedrijf, verwerking en qua product nauw verwant zijn aan die van de valondergronden. We willen een breder palet aan speelondergronden aanbesteden om de beste speelondergrond te kunnen kiezen voor elke locatie. We willen voor een gegarandeerde periode speelondergronden hebben, waarbij aan de voorkant alle levenscycluskosten bekend zijn. We willen dat de leverancier eigenaar blijft van de materialen en verantwoordelijkheid heeft voor het onderhoud van de speelondergrondenzodat gebrek aan duurzaamheid of circulariteit sneller financiële gevolgen heeft voor de leverancier.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50870000 Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Kunstgrasvalondergronden en kunstgrastrapvelden
Beschrijving: Zie documentatie
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Valondergronden van zand en zandbakkenzand
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Gietrubberen speelondergronden
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Gebonden speelondergronden
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Ongebonden speelondergronden