512539-2023 - ResultaatBelgië-Dendermonde: Loonadministratiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
LOONADMINISTRATIE DOOR EEN SOCIAAL SECRETARIAAT
Referentienummer: 2023/002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79211110 Loonadministratiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft het ter beschikking stellen van een loonadministratiesysteem en het uitvoeren van de loonadministratie: productie lonen en loonfiches, dmfa aangiftes, fiscale fiches, … Voor beide intergemeentelijke samenwerkingsverbanden.