512594-2022 - MededingingBelgië-Antwerpen: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamcontract Performance agency
Referentienummer: Universiteit Antwerpen-22021-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.1.4.
Korte beschrijving
Universiteit Antwerpen is een middelgrote onderzoeksuniversiteit. De vier campussen liggen verspreid in en rond Antwerpen. Met ongeveer 22.000 studenten, 9 faculteiten, 120 onderzoeksgroepen en meer dan 6.000 personeelsleden zijn er heel wat dwarsverbanden en domeinoverschrijdende samenwerkingen. Binnen de universiteit worden er heel wat marketingcampagnes uitgezet.
Een deel van de marketing en communicatie wordt centraal aangestuurd en uitgevoerd, voornamelijk de branding- en wervingscampagnes naar (Vlaamse) studiekiezers (en hun ouders) die een bacheloropleiding zullen starten. Hiertoe behoren dus ook de campagnes voor specifieke opleidingen uit alle faculteiten. Ter ondersteuning van deze campagnes zoeken we een externe partner die het Departement Marketing en Communicatie (ADMCOM) op vlak van performance permanent ondersteunt (deel 1 van de opdracht).
Daarnaast willen we, vanuit onze opdracht om de marketing en communicatie in de hele instelling te faciliteren, een service level agreement voor de collega’s uit andere diensten en uit de faculteiten, zodat zij voor hun performance marketing efficiënt en effectief geholpen kunnen worden (deel 2 van de opdracht). We vinden het hierbij belangrijk om te streven naar een zekere uniformiteit inzake aanpak, terminologie, rapportage, zodat we in de hele instelling op dezelfde manier aan performance marketing doen. Dat maakt het mogelijk om meer van elkaar te leren, om resultaten van andere diensten ook makkelijker en juister te interpreteren en om, indien nodig, elkaar makkelijker te kunnen helpen (bij ziekte, uitval, piekmomenten).
Samengevat: we willen een partner die de dagelijkse operatie ter harte neemt, mee nadenkt over oplossingen voor deze specifieke communicatienoden, die opdrachten kritisch bekijkt en eventuele problemen signaleert aan de opdrachtgever.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding