512596-2022 - MededingingNederland-Rotterdam: Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Independent market research & IT advice
Referentienummer: 2022/080/FIT-IT
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
II.1.4.
Korte beschrijving
Hogeschool Rotterdam staat voor een aantal technologische grootschalige veranderingen. Er zijn op het gebied van ICT vele vragen over diverse ontwikkelingen. Er wordt gezocht naar: templates, RFP’s rekenmodellen kaders, benchmarks, inzicht in nieuwe technologieën en technologische consultaties. Er is behoefte om op strategisch en tactisch niveau technologische, organisatorische en financiële ontwikkel- en innovatieve vraagstukken neer te leggen en gevoed te worden met kennis en informatie op het gebied van het ICT-vakgebied en marktanalyses, alvorens instellingen strategische ICT-keuzes kunnen maken.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 200.000,= voor initiële looptiijd, 4 jaar.