512654-2021 - MededingingNederland-Groningen: Bouwen van gebouwen
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Nieuwbouw Steunpunt Beheer en Onderhoud
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45210000 Bouwen van gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze opdracht is het contracteren van één (1) inschrijver (of combinatie) voor het ontwerp en de realisatie van een nieuw steunpunt voor de afdeling B&O op industrieterrein Roodehaan te Groningen.
De scope van de opdracht is: Geïntegreerd ontwerpen (voorlopig ontwerp, definitief ontwerp, uitvoeringsontwerp) van de gebouwen en de buitenruimte op basis van de vraagspecificatie;
Realisatie van het goedgekeurde ontwerp;
Het uitvoeren van 5 jaar onderhoud m.b.t. de gebouwgebonden installaties;
Betrekken van de opdrachtgever en gebruiker in de ontwerpfasen van het project;
Verkrijgen van de benodigde vergunningen voor het project;
Communicatie in de breedste zin van het woord (opdrachtgever, belanghebbenden, bevoegd gezag, overheidsinstanties, etc.) over vergunningstrajecten en voortgang van de werkzaamheden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze Europese procedure van de concurrentiegerichte dialoog is bedoeld voor de nieuwbouw van een steunpunt van de provincie Groningen. Dit betreft een Design & Build opdracht. Het nieuwe steunpunt is bedoeld voor de afdeling Beheer & Onderhoud.
Het doel van deze opdracht is het contracteren van één (1) inschrijver (of combinatie) voor het ontwerp en de realisatie van dit nieuwe steunpunt op industrieterrein Roodehaan te Groningen.
Het programma van de nieuwbouw (indicatief bvo) bestaat op hoofdlijnen uit 1300 m2 kantoor, 1000 m2 werkplaatsen/magazijn, 2000 m2 stallingsruimte/opslag, een zoutloods en de inrichting van circa 2 ha terrein.