512710-2026 - Resultaat
België – Auditdiensten – Aanstelling van een commissaris-revisor
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling van een commissaris-revisor
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het aanstellen van een commissaris-revisor voor het Instituut voor Tropische Geneeskunde
Interne identificatiecode: AKD-0247
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212000 Auditdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79212100 Uitvoeren van financiële audit, 66170000 Diensten op het gebied van financiële consultancy, financiële transacties en clearing, 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten, 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-0247 - 1
Interne identificatiecode: 1