513123-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanschaf en implementatie standaard LIMS met bijbehorende dienstverlening
Referentienummer: 202101084
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
1. Het leveren van Standaardprogrammatuur (LIMS), waarmee de processen en de accreditatie van het laboratorium optimaal ondersteund worden.
2. Het bieden van dienstverlening, zowel bij de Installatie en implementatie, als tijdens het beheer en de doorontwikkeling van de oplossing. De implementatie start direct na gunning.
3. Het uitbrengen van adviezen op basis van zowel kennis van de Standaard-programmatuur, ontwikkelingen binnen de LIMS-markt, als ervaringen opgedaan bij soortgelijke organisaties.
4. Optionele implementatie van LIMS bij één of beide onderstaande PV-labs. Deze overige twee laboratoria binnen de NVWA zijn het laboratorium productveiligheid fysisch-mechanisch en elektrotechnisch onderzoek in Zwijndrecht en het laboratorium chemische en microbiologische productveiligheid in Groningen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Aanbestedende dienst gaat voor de implementatie en de ondersteuning bij beheer en optimalisatie van de BVMA uit, van een geraamde opdrachtwaarde van €3.000.000,- exclusief btw, voor de looptijd van de implementatie en een geschatte/verwachte looptijd van 15 jaar na de livegang. De omvang is gebaseerd op deze verwachting van 15 jaar.
Voor de optionele implementatie en opvolgende ondersteuning bij de andere twee PV-labs, gaat de Aanbestedende dienst uit van een geraamde totale opdrachtwaarde van €1.200.000,- exclusief btw, voor de looptijd van de implementatie en een geschatte/verwachte looptijd van 15 jaar na de livegang.
De looptijd van 15 jaar en de geraamde opdrachtwaarde zijn indicaties waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Er is bij het opstellen van dit Aanbestedingsdocument gehandeld met de actuele kennis en inzichten van dit moment.