2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfskleding
Beschrijving: Het leveren van bedrijfskleding
Interne identificatiecode: Z.HHL.085536
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding
Aanvullende classificatie (cpv): 18110000 Beroepskleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000