51347-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Nieuwe binnensportaccommodatie Sportpark Putter Eng
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwe binnensportaccommodatie Sportpark Putter Eng
Beschrijving: De gemeente Putten is voornemens een nieuwe, toekomstbestendige binnensportaccommodatie te realiseren op sportpark Putter Eng. Deze sportvoorziening wordt ontwikkeld in samenwerking met sportverenigingen en andere lokale belanghebbenden, en voorziet in de behoefte aan moderne sportfaciliteiten voor breedtesport, onderwijs en turnverenigingen. De opdracht omvat de realisatie van een sportaccommodatie bestaande uit twee sporthallen en een turnhal, inclusief de technische en bouwkundige werkzaamheden, op basis van een al opgesteld definitief ontwerp (DO). De terreininrichting valt buiten de scope van deze opdracht. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in twee fasen: een bouwteamfase o.b.v. DNR gevolgd door een realisatiefase o.b.v. UAV 2012. De opdracht wordt aanbesteed via een Europese niet-openbare procedure met een voorselectie. Voor deze aanpak is gekozen op basis van een voorafgaande marktconsultatie. Daaruit bleek onder andere dat marktpartijen gebaat zijn bij duidelijkheid over de geschiktheidseisen en het aantal concurrenten, en dat het project specifieke ervaring vereist op het gebied van multifunctionele sportaccommodaties en samenwerking in bouwteams. De aanbestedingsprocedure is zodanig ingericht dat eerst wordt bepaald welke gegadigden voldoen aan de uitsluitingsgronden en geschiktheidseisen. Als meer dan vijf gegadigden geschikt worden bevonden, zal een nadere selectie plaatsvinden op basis van de inhoudelijke beoordeling van referentieprojecten. Uiteindelijk worden maximaal vijf partijen uitgenodigd voor de inschrijvingsfase. Let op: Hoewel de gemeente Putten optreedt als aanbestedende dienst, is het mogelijk dat de uiteindelijke juridische opdrachtgever – de contractpartij waarmee de overeenkomst wordt gesloten – een andere rechtspersoon is. Dit hangt samen met een lopend onderzoek naar subsidiemogelijkheden onder de BOSA-regeling via een sportvereniging of stichting. De definitieve invulling van de contractuele rolverdeling wordt uiterlijk bij de start van de bouwteamfase kenbaar gemaakt en vastgelegd. Voor een verdere beschrijving van de opdracht en de vereiste waar u als gegadigde aan moet voldoen verwijst de Aanbestedende Dienst naar de Selectieleidraad.
Interne identificatiecode: PUT-001
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op deze aanbesteding is het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016) van toepassing. De gemeente Putten past in dit geval de Europese niet-openbare procedure toe, zoals bedoeld in hoofdstuk 3 van het ARW 2016. Deze procedure bestaat uit twee fasen: 1. Selectiefase (voorselectie): een openbare aankondiging wordt gedaan via TenderNed en Mercell. Iedere gegadigde die voldoet aan de gestelde eisen kan zich aanmelden. 2. Inschrijvingsfase: maximaal vijf gegadigden die geselecteerd zijn op basis van de criteria in deze leidraad ontvangen een uitnodiging om in te schrijven. De voorselectie dient ertoe om uitsluitend die partijen toe te laten tot de inschrijvingsfase die aantoonbaar beschikken over relevante ervaring, geschiktheid en organisatiekracht voor het realiseren van de opdracht. In deze selectiefase worden de uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en – indien van toepassing – selectiecriteria toegepast. Na toetsing wordt een rangorde bepaald. Bij meer dan vijf geschikte gegadigden vindt selectie plaats op basis van inhoudelijke beoordeling van referenties, zoals beschreven in hoofdstuk 4. De procedure voldoet aan de beginselen van non-discriminatie, transparantie, proportionaliteit en gelijke behandeling, zoals voorgeschreven in de Aanbestedingswet 2012.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen, 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant, 45212200 Bouwen van sportfaciliteiten, 45212225 Bouwen van sporthal
5. Perceel
Perceel: LOT-0000