See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: CBO Zeist Touchscreens
Beschrijving: Het betreft een opdracht voor de levering van Touchscreens ten behoeve van CBO Zeist. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
Eerdere aankondiging: 522406-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000