513825-2024 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen – Roeselare, Ardooisesteenweg/Mandellaan - bouwen van 48 huurappartementen en herstel parkeerkelder
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Roeselare, Ardooisesteenweg/Mandellaan - bouwen van 48 huurappartementen en herstel parkeerkelder
Beschrijving: Roeselare, Ardooisesteenweg/Mandellaan - bouwen van 48 huurappartementen en herstel parkeerkelder
Interne identificatiecode: PPP0LZ-418/4132/2021188
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211000 Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2021188
Aanvullende classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken