Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaak gemeentehuis Drimmelen
Referentienummer: siw009409
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Doel van deze aanbesteding is een contract voor kwalitatief hoogwaardige en sociaal verantwoorde schoonmaakonderhoud te sluiten tegen een marktconforme prijs.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja