See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten t.b.v. opvanglocaties
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van de volgende producten: Beveiligingsdiensten ten behoeve van de opvanglocaties Oekraïne €5.400.000,- geraamde waarde op basis van vier (4) jaar. €6.800.000,- maximale waarde op basis van vier (4) jaar.
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Vanwege de geraamde opdrachtwaarde, welke boven de Europese drempel ligt, dient een Europese openbare procedure te worden gevolgd.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beveiligingsdiensten t.b.v. opvanglocaties Oekraïners
Beschrijving: Beveiligingsdiensten t.b.v. opvanglocaties Oekraïners, zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1