Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Regiotaxi Noordoost-Brabant
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
II.1.4.
Korte beschrijving
De GR-KCV is een samenwerkingsverband en verantwoordelijk voor de uitvoering van het Collectief Vraagafhankelijk vervoer voor iedereen (OV-Regiotaxi) en/of voor vervoer voor doelgroepen (Wmo-Regiotaxi). Via deze aanbesteding zoekt de GR-KCV een nieuwe dienstverlener vanwege het expireren van het huidige contract.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Een perceel
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land