Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Adviseur Bodem (24-36 uur per week)
Referentienummer: Ruimtelijke ordening/Planologie
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Werkzaamheden als het adviseren bij Wabovergunningaanvragen, Wm-procedures en bestemmingsplanprocedures (waarbij het toetsen van bodemrapporten onderdeel uitmaakt). Ook het beoordelen van nul- en eindsituatieonderzoeken en het afhandelen van meldingen Besluit bodemkwaliteit behoren tot het takenpakket.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen