514466-2025 - Mededinging
België – Personal computers – Raamovereenkomst aankopen voor de digitale werkplek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankopen voor de digitale werkplek
Beschrijving: Het doel van deze opdracht is om een raamovereenkomst op te zetten voor de aankoop en het onderhoud van laptop- en desktop-computers en chromebooks en bijhorende standaard randapparatuur die behoren tot de digitale werkplek voor Digipolis en al haar partners.
Interne identificatiecode: DP-A-C00671
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DP-A-C00671 - 1
Beschrijving: Aankoop van Desktop en Laptopcomputers en Randapparatuur
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: DP-A-C00671 - 2
Beschrijving: Aankoop van Chromebooks en toebehoren
Interne identificatiecode: 2