Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45212290 Reparatie en onderhoud van sportfaciliteiten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Veluwe (NL221)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie