2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Accountantsdiensten St. BOOR
Beschrijving: Het betreft in deze de aanbesteding voor accountantsdiensten. o.a a) Accountantsverslag; b) Controleverklaring; c) Managementletter; d) Aanbiedingsformulier jaarstukken; e) Indien van toepassing: Verslag van bevindingen inzake rechtmatigheid Totale omvang is 165.000 per jaar
Interne identificatiecode: BOOR2023/001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Geen percelen
Beschrijving: Deze opdracht bevat geen percelen 990.000 euro
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsjaren