514745-2026 - Resultaat
België – Hart-longmachine – Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en in dienst stellen van Ecmo toestellen en hart-long machines
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en in dienst stellen van Ecmo toestellen en hart-long machines
Beschrijving: Deze opdracht omvat een raamovereenkomst voor Ecmo toestellen en hart-long machines ten behoeve van het operatiekwartier. In deze opdracht zitten het onderhoud en de disposables (optioneel) en vervat.
Interne identificatiecode: PPP0UJ-4059/6644/MPMO/EDS/CDS/D34240261
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33186000 Hart-longmachine
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van ECMO toestellen inclusief onderhoud
Beschrijving: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van ECMO toestellen inclusief onderhoud
Interne identificatiecode: MPMO/EDS/CDS/D34240261_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie technische vereisten)
Perceel: LOT-0002
Titel: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van Hart-Long machines inclusief onderhoud
Beschrijving: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van Hart-Long machines inclusief onderhoud
Interne identificatiecode: MPMO/EDS/CDS/D34240261_2
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie technische bepalingen)