See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Praktijkonderzoek ‘Toepassing van KIK-V ten behoeve van een herbruikbare uitwisseling voor domeinoverstijgend secundair gebruik
Beschrijving: De Nederlandse zorgsector zet de volgende stap op het gebied van informatievoorziening. Waar voorheen vooral werd ingezet op het kunnen uitwisselen van gegevens, ligt de nadruk nu op het structureel beschikbaar en herbruikbaar maken van data, voor zowel primaire zorgprocessen als secundaire toepassingen zoals beleid, kwaliteitsverbetering en onderzoek. In dit kader is eerder dit jaar onderzoek uitgevoerd naar het beschikbaar stellen van data voor meerdere vormen van secundair gebruik, waarbij de verbinding is gezocht tussen KIK-V en de regionale datawerkplaats GERDA (Geïntegreerde Regionale Data Infrastructuur Achterhoek). De onderzoeksvraag luidt als volgt: Hoe kan er gebruikmakend van KIK-V elementen, zoals de Modelgegevensset en het KIK-V datastation, een herbruikbare uitwisseling voor secundair gebruik worden gerealiseerd tussen zorgaanbieders in de verpleeghuiszorg en andere zorgaanbieders binnen een domeinoverstijgend samenwerkingsverband? Voor meer informatie verwijzen we naar de offerteaanvraag.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000