514999-2024 - Resultaat
Nederland – Personenvervoer zonder dienstregeling – Personenvervoer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Personenvervoer
Beschrijving: Opdrachtgever verwacht dat Opdrachtnemer ervoor zorgt dat medewerkers en leerlingen van DCTerra op een veilige en verantwoorde manier vervoerd worden, waarbij de regel- en wetgeving voor Personenvervoer nagestreefd wordt. Circa €250.000,- per perceel
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Assen, Eelde, Groningen, Oldekerk en Winsum.
Beschrijving: Busvervoer vanaf: Assen, Eelde, Groningen, Oldekerk en Winsum. Circa €250.000 voor een periode van 4 jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 keer een jaar
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Emmen, Meppel en Wolvega
Beschrijving: Busvervoer vanaf Emmen, Meppel en Wolvega. circa €250.000,- voor een periode van vier jaar
Interne identificatiecode: 2