515097-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Industrieel reinigen 2025-2032 WSHD
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Industrieel reinigen 2025-2032 WSHD
Beschrijving: Het industrieel reinigen van totaal 21 waterzuiveringsinstallaties (RWZI’s), 1 Slibverwerkingsinstallatie (SVI) en 63 RG bij waterschap Hollandse Delta.
Interne identificatiecode: Tender T98505 / INK-981
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Richtlijn 2014-24 Overheidsopdrachten werken, leveringen en diensten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater, 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90913000 Reinigingsdiensten van tanks en reservoirs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000