515109-2023 - ResultaatNederland-Boxtel: Recruteringsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Broker inhuur voor projecten en projectgerelateerde functies
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79600000 Recruteringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Waterschap De Dommel wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de inhuur van extern personeel voor specifiek projecten en projectgerelateerde functies. Het gaat om het contracteren van één broker waarlangs de inhuur verloopt en die de hele markt voor projectgerelateerde rollen kan benaderen. Door het contracteren van één Inschrijver heeft de Aanbestedende dienst één aanspreekpunt die zich daadwerkelijk naast de Aanbestedende dienst en boven het aanbod in de markt voor de inhuur van deze rollen kan opstellen.
Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als Samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op Derden en/of Onderaannemers. De aanbesteding verloopt volledig digitaal via Negometrix. Zie verder de Aanbestedingsstukken die via Negometrix te vinden zijn.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Waterschap De Dommel wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de inhuur van extern personeel voor specifiek projecten en projectgerelateerde functies. Het gaat om het contracteren van één broker waarlangs de inhuur verloopt en die de hele markt voor projectgerelateerde rollen kan benaderen. Door het contracteren van één Inschrijver heeft de Aanbestedende dienst één aanspreekpunt die zich daadwerkelijk naast de Aanbestedende dienst en boven het aanbod in de markt voor de inhuur van deze rollen kan opstellen.
Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als Samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op Derden en/of Onderaannemers. Zie verder de Aanbestedingsstukken die te raadplegen zijn via Negometrix.