Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Microsoft licenties
Referentienummer: 000007593
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende Dienst heeft de intentie om “Microsoft licenties en Software Assurance” in te kopen conform de vereisten beschreven in het Beschrijvend Document.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Microsoft Licenties
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 5.500.000 exclusief btw. Deze maximale waarde is gebaseerd op de huidige afname en houdt daarnaast rekening met een mogelijke uitbreiding van de af te nemen producten (zowel in aantallen als in soort licenties) gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst.