515670-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Opzetten en huren van een digital asset management systeem (beeldbank)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opzetten en huren van een digital asset management systeem (beeldbank)
Beschrijving: zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 0100/2024/041
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0100/2024/041 - 1
Interne identificatiecode: 1