51637-2023 - ResultaatNederland-Kerkrade: Brandverzekeringen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Brandverzekering gemeente Kerkrade
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66515100 Brandverzekeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft een brandverzekering op basis van een uitgebreide gevaren dekking
ten behoeve van de eigendommen van de gemeente Kerkrade alsmede de onderwijslocaties (voornamelijk het Primair- en Voortgezet onderwijs), gelegen binnen de gemeente. De totaal verzekerde som van deze opdracht bedraagt op basis van de huidige inzichten circa
EUR 334.016.863,00. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Onbekend