2. Procedure
Procedure
Titel: 250033GDD Cyclisch onderhoud bomen
Beschrijving: Binnen de gemeente Dordrecht zijn een aantal bomen waarbij onderhoudswerkzaamheden dienen te worden verricht gedurende looptijd van de raamovereenkomst. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Snoeiwerkzaamheden aan bomen • Snoeiwerkzaamheden aan vormbomen • Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden • Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De geraamde waarde voor de opdracht bedraagt €660.000,00 voor de periode van 4 jaar inclusief verlenging.
Interne identificatiecode: 250033GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Wordt nog aangepast!