516664-2024 - Mededinging
Nederland – Elektrische voertuigen – Wagenpark gemeente Bernheze
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wagenpark gemeente Bernheze
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit het leveren van 10 personenvoertuigen. Door middel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst mobiliteit voor de medewerkers van de gemeente Bernheze faciliteren zodat ze hun werkzaamheden kwalitatief goed kunnen uitvoeren. Met één leverancier wordt een overeenkomst aangegaan, waarvan het concept als bijlage bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd.
Interne identificatiecode: Bizob-2023-BER-JRI-00104
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000