516679-2024 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Systematische reviews
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Systematische reviews
Beschrijving: Zorginstituut Nederland wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één partij voor de uitvoering van systematische reviews. Deze opdracht bestaat uit één perceel en heeft een geschatte waarde van ca € 140.000,- euro per jaar. De waarde daarvan zal per jaar variëren afhankelijk van het aantal uit te voeren systematische reviews, de schatting is dat het 1 tot 3 opdrachten per jaar bedraagt met een opdrachtwaarde variërend tussen de € 40.000,- en de € 70.000,-, aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. ZIN behoudt zich het recht voor om incidenteel aanvragen binnen het Dynamisch aankoopsysteem uit te zetten. Dit zal alleen voorkomen wanneer opdrachtnemer niet kan voldoen aan de gestelde eisen en wensen van een specifieke opdracht.
Interne identificatiecode: 2024000946
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op deze aanbesteding is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een Europese openbare procedure: Bij een niet-openbare procedure kunnen goede partijen reeds in de selectiefase afvallen, de inschrijflast voor Inschrijver blijft gelijk en de werklast voor de Aanbestedende Dienst is veel groter dan bij een openbare procedure. Op basis van marktkennis zullen naar verwachting minder dan tien (10) opdrachtnemers zich zullen inschrijven. De geschatte waarde van onderhavige toekomstige opdracht(en) overschrijdt het drempelbedrag van € 221.000,- voor het uitvoeren van Europese aanbestedingen voor leveringen en diensten. Hierbij is een Europese aanbestedingsprocedure verplicht gelet op deze verwachte kosten. Aanbestedende Dienst kiest ervoor om voor een optimale marktwerking een Europese openbare procedure te volgen. Deze opdracht wordt uitgezet in 1 perceel. Het betreft namelijk een opdracht voor een aantal gelijksoortige diensten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 85150000 Diensten voor medische beeldvorming
5. Perceel
Perceel: LOT-0000