516947-2023 - ResultaatNederland-Roermond: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Het beheer van het milieupark plus transport en verwerking afvalstromen in de Gemeente Roermond.
Referentienummer: 96939-2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Roermond zamelt verschillende afvalfracties gescheiden in op haar milieupark te Roermond. Het betreft afvalstromen afkomstig van inwoners van de gemeente. Middels het eigen legitimatiebewijs hebben zij de toegang tot het milieupark. De gemeente zoekt nu een beheerder voor dit milieupark, die ook het transport en de verwerking van de ingezamelde afvalstromen kan uitvoeren. De doelstelling van de aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met één inschrijver per perceel (totaal 5 percelen) voor het algemene beheer van het Milieupark en het verzorgen van transport en verwerking van diverse afvalstromen vanaf het milieupark.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsleidraad
Perceel 2
Perceel nr.: 2
90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Perceel 3
Perceel nr.: 3
Perceel 4
Perceel nr.: 4
Perceel 5
Perceel nr.: 5