2. Procedure
Procedure
Titel: Levering wegenzout en pekelwater
Beschrijving: Levering wegenzout en pekelwater zie leidraad.
Interne identificatiecode: 4622468
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34927100 Strooizout
Aanvullende classificatie (cpv): 14410000 Steenzout, 14450000 Pekel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wegenzout en pekelwater
Beschrijving: Wegenzout en pekelwater zie leidraad
Interne identificatiecode: 1