Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren en beheren van een financiële SaaS-applicatie
Referentienummer: 23-0056295
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Met de gemeente Venray als penvoerder, zijn de gemeente Horst aan de Maas en de gemeente Venray, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, voornemens de opdracht voor de levering, implementatie en beheer van een financieel systeem volgens het SaaS-principe met bijbehorende dienstverlenging aan te besteden. Hierbij wordt er met één dienstverlener voor beide gemeenten een separate over overeenkomst afgesloten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leveren en beheren van een financiële applicatie
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning