Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaak en glaswas in diverse gemeentelijke gebouwen
Referentienummer: 2023141
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 - schoonmaak
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten, 90911200 Reiniging van gebouwen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 2 - glaswas
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten, 90911300 Wassen van ramen