2. Procedure
Procedure
Titel: Masterplan en restauratie waterburcht
Beschrijving: De erfgoedsite Alden Biesen in Bilzen is van strategisch belang voor Vlaanderen en vraagt een duurzame, toekomstgerichte aanpak. Er ontbreekt momenteel een overkoepelend plan, wat leidt tot inefficiëntie in beheer en renovatie. Het doel van dit project is het opstellen van een masterplan voor de komende 10 à 15 jaar dat de erfgoedwaarde respecteert, inspeelt op hedendaagse comfort- en energievraagstukken en een gestructureerd investerings- en onderhoudsplan biedt. Daarnaast bevat de opdracht de studie voor een eerste deelproject: de exterieurrestauratie van de waterburcht.
Interne identificatiecode: 2025/HFB/OP/144064
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/OP/144064 - 1
Interne identificatiecode: 1