517636-2023 - ResultaatNederland-Diemen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Juridisch adviseur
Referentienummer: 2023027507
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Voor de tijdelijke vervanging in verband met ziekte van een vaste medewerker zoekt Zorginstituut Nederland een jurist in de periode van medio augustus 2023 tot 1 maart 2024 voor gemiddeld 24-32 uren per week. De mogelijkheid bestaat om het contract te verlengen uiterlijk tot en met april 2025.
De juridisch adviseur krijgt als hoofdtaak de advisering op het gebied van contracten en (Europese) aanbestedingen. De juridisch adviseur werkt nauw samen met de inkoopadviseurs, die ook in het team JZ zijn gepositioneerd. Daarnaast behandelt de juridisch adviseur juridische vraagstukken op diverse terreinen. Het kan gaan om personeelszaken, organisatiestructuur of de advisering op het gebied van een van de wettelijke taken van het Zorginstituut (pakketbeheer, bevorderen kwaliteit van zorg, risicoverevening, fondsbeheer).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding