51811-2025 - Resultaat
Nederland – Afval- en vuilniszakken van polytheen – Openbare Europese aanbesteding leveringen PMD zakken, 2025-2026/2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare Europese aanbesteding leveringen PMD zakken, 2025-2026/2028
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor de levering van PMD zakken. De geraamde hoeveelheid van deze raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen bedraagt 4,8 mln zakken.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbesteding met als doel een raamovereenkomst met 1 leverancier.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: leveringen PMD zakken, 2025-2026/2028
Beschrijving: leveringen PMD zakken, 2025-2026/2028 De geraamde hoeveelheid van deze raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen bedraagt 4,8 mln zakken.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Hierna bestaat de optie om éénzijdig de overeenkomst tweemaal met één jaar te verlengen tot en met uiterlijk 31 december 2028.