518309-2023 - ResultaatBelgië-Brussel: Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
2023/HFB/OP/105331 - Studieopdracht ‘nieuwbouw kantoorgebouw AWV Limburg’.
Referentienummer: HFB-2023/HFB/OP/105331-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4.
Korte beschrijving
Studieopdracht voor een nieuw kantoorgebouw voor de administratieve diensten van district Limburg van het Agentschap Wegen en Verkeer. Het huidige kantoorgebouw te Houthalen-Helchteren is na 40 jaar sterk verouderd en voldoet niet langer aan de huidige normen. Daarnaast zullen de 4 districten van Wegen en Verkeer Limburg gecentraliseerd worden in 1 administratief gebouw. Het kantoorgebouw moet bijgevolg aangepast zijn aan het huidige hybride werken.
Geïnteresseerd in onze andere aanbestedingen? Bezoek onze website www.vlaanderen.be/bouwprojecten en schrijf je in op onze nieuwsbrief.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Studieopdracht Nieuwbouw kantoorgebouw voor AWV Limburg.